18 вересня – Всенародний День Батька в Україні

18 вересня 2011 року у парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна відбудеться туристичний фестиваль-змагання “Тато, мама, я – туристична сім’я”.

Мета заходу – підвищення ролі батька в сім’ї та пропаганди здорового способу життя, пропаганди змістовного сімейного дозвілля, активізації роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Програма фестивалю передбачає проведення туристично-спортивної естафети; конкурсу газет „Мій татусь – найкращий”; роботи станцій „Топографічна”, „Медична”, „В’язання вузлів”, „Азимут”, „Найспритніший”.

Нещодавно до Дня міста та Всеукраїнського дня батька вперше 10 вересня 2011 року в більярдному клубі «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» відбувся спортивний захід з більярдного спорту «Тато, мама, Я – більярдна сім’я» (Вільна піраміда). Функції головного судді змагань виконував Камінський Дмитро Львович.

У турнірі взяли участь 24 родинні команди, а переможцями стала сім’я Голубченко. Друге місце посіла сім’я Самборських, третє місце вибороли сім’ї Вацьківських і Весельських, інформує прес-служба міської ради.

Змагання проходили в доброзичливій сімейній атмосфері та надзвичайно цікавій боротьбі.

Також 8-9 вересня 2011 року біля Нового бульвару та на Центральному стадіоні міста проходив відкритий чемпіонат м. Житомира з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, ветеранів та традиційний легкоатлетичний пробіг «Бульварне кільце», в якому взяло участь 1127 спортсменів та школярів.

Переможцями чемпіонату стали:

Єдинач А. – метання ядра;

Мартинюк С. – метання диску;

Кичкирук Ю. – біг на 110 м. з бар’єрами;

Сухотська Н. – біг на 300 м. з бар’єрами;

Юхимчук В. – спортивна ходьба на 5 км.;

Хусаїнова Д. – спортивна ходьба на 3 км.;

Ковальчук В. – біг на 100 м.;

Босак О. – біг на 400 метрів;

Халмірзаєва Т. – біг на 200 метрів;

Білошицький Б. – біг на 1500 м..

___________________________________________________________________________

Довідка:

Історія започаткування Всенародного Дня батька: з пропозицією введення цього дня в Україні виступили представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006р Громадську ініціативу «День Батька». В рамках цієї ініціативи було зібрано 10 000 підписів від громадян під листом до Президента України з пропозицією ввести День Батька на державному рівні.

Ідея введення Дня Батька була широко підтримана громадськістю і висвітлена в ЗМІ. 18 вересня 2009 року під час прес-конференції в УНІАН, оголосив третю неділю вересня Всенародним Днем Батька в Україні.