Фронтмен Олег Сірман: “Наша команда зараз забула про всі щоденні турботи. Ми буквально ночуємо на студії”

Олеже, 13 жовтня в Чернівцях «Полюси» виступатимуть із новою сольною програмою, яку надалі гурт презентуватиме в інших містах України. Що очікуєте від концерту?

– Переконані в тому, що в нашому місті подібних речей ще не відбувалось. Ми ставимо на меті створення якісного музичного продукту. Тут важливі всі фактори: потужний звук, яскраве світло і аранжування пісень.

Основним у своїй творчості вважаємо – справжність та відкритість усіх почуттів та емоцій, які переживаємо щодня, щохвилини, щосекунди. Усі емоції, усі переживання – справжні! Завданням для нас, насамперед, є передання кожній людині настрою пісень і змісту, який ми у них вкладаємо. Тому запрошуємо усіх на наш концерт.

На всіх також чекає приємний сюрприз від «Полюсів». Якщо ви замовите і одразу придбаєте 5 квитків для себе, своїх рідних та друзів, отримаєте дебютний аудіодиск гурту в подарунок. У листопаді ми їдемо з концертами до Львова та Кременчука. Під час концерту буде презентована дебютну платівку гурту.

Напевно зараз Вас та хлопців з колективу переповнюють хвилювання, адже цей крок дасть вагому можливість стати ще ближчими до українського слухача, шанувальників? Що Ви відчуваєте працюючи над підготовкою до концерту і випуску альбому?

– Що ми відчуваємо, це неможливо словесно передати. Наша команда зараз забула про всі щоденні турботи. Ми буквально ночуємо на студії. Дійсно, дебютна платівка зробить нас ближчими з усіма хто вміє відчувати справжні емоції. Складно поєднувати запис альбому з постійними репетиціями до концерту, але в нас є стимул. Цей стимул полягає у завоюванні українського слухача.

Нещодавно Ваші пісні були презентовані на Національному радіо України. Відразу, після презентації на всю країну композиції «Казка і завдяки високому рівню активності слухачів, «Полюси» стали лідерами та за умовами конкурсу запрошені до участі у гала-концерті, який відбудеться в Національному Палаці культури і мистецтв «Україна». Які Ваші думки з цього приводу?

– Такому результату ми завдячуємо нашим прихильникам. Ми зараз на такому рівні, що за нас є кому вболівати і це неймовірно приємно.

Щодо мене особисто, то «Казка» як композиція є правдивим життєвим пережитком, якщо це відчули слухачі українського радіо, то це значить тільки одне – ми на правильному шляху!

Відкрию також для усіх новину, що 15 вересня «Полюси» знову вирушають до Києва для інтерв’ю на Національному радіо України і для участі в прямому ефірі одного із провідних центральних музичних телеканалів.