Погода в Житомирі та Житомирській області на середу, 7 вересня

У середу в Житомирській області очікується переважно хмарна погода з проясненнями.

У Житомирі, Бердичеві, Радомишлі та Коростені вночі пройде невеликий дощ. У Новограді-Волинському опадів не передбачається.

Температура повітря вночі +14, вдень – до +21 градуса. Вітер південний, 5-10 м/с. У другій половині тижня прогнозується мінлива хмарність, на всій території регіону – дощі.

Погода в Україні на середу, 7 вересня

У середу в Україні збережеться мінлива хмарність. На більшій частині країни опадів не прогнозується. У північних, місцями у східних і південних областях очікуються короткочасні дощі. Температура повітря вночі становитиме +8…+17 градусів, удень +18…+29. Вітер переважно північний і північно-східний, 5-10 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність, на всій території регіону пройдуть короткочасні дощі. Вночі повітря прогріється до +16 градусів, удень – до +21. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У південних областях переважно хмарно. В Одеській і Миколаївській областях збережеться дощова погода. У Херсонській і Запорізькій – переважно без опадів. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15…+19 градусів, удень повітря прогріється до +22…+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Криму очікується сонячна погода, на всій території півострова опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе +17 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +24 до +28 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У східних областях буде мінлива хмарність, в регіоні переважатиме дощова погода. Вночі +8…+13 градусів, денна температура повітря складе +20…+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність, на всій території регіону опадів не прогнозується. Температура повітря знизиться вночі до +9…+12 градусів, удень – до +20…+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Карпатах мінлива хмарність, переважно без опадів. Температура повітря вночі від +9 до +11, вдень до +22 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У центральних областях – хмарно з проясненнями, на більшій частині регіону опадів не передбачається. У Вінницькій області пройдуть короткочасні дощі. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12…+14 градусів, удень – від +22 до +25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.