У Коростишеві відбувся відкритий чемпіонат області з дзюдо

17 вересня у місті Коростишів відбувся відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Змагання були присвячені Дню фізичної культури і спорту, а також з нагоди 512-ої річниці з часу першої писемної згадки про Коростишів.

У чемпіонаті брали участь команди з Коростишева, Житомира, Києва, Бучі та Радомишля. На змаганнях, які проходили у спортзалі «Отаман» юнаки мали змогу продемонструвати свій спортивний розвиток та майстерність.

Минулого тижня журналіст та громадський діяч Сергій Форест надав спонсорську підтримку «Школі Юних Десантників» для поїздки до Коростишева на Відкритий чемпіонат з дзюдо.

У ваговій категорії 34 кг. Абрамейцев Кирил (Житомир) ДЮСШ «Динамовець» виборов перше місце.

І місце у ваговій категорії 36 кг. виборола Зарицька Катерина (Житомир) «Школа Юних Десантників».

І місце у ваговій категорії 44 кг. виборола Присяжнюк Ольга (Житомир) ДЮСШ Старт «Україна».

І місце у ваговій категорії 48 кг. виборола Хомяк Катерина (Житомир) «Школа Юних Десантників».

І місце у ваговій категорії вище 57 кг. серед дівчат отримала Юрчук Дарина (Житомир) «Школа Юних Десантників».