У Житомирі відкрито ще одну автостанцію (фото)

Святкування Дня народження ТРЦ “Глобал.Ua ” розпочалося із вагомої для міста події – відкриття автостанції, що відтепер функціонуватиме зі сторони вул. Котовського біля Речового ринку.

На урочистий захід завітали керівництво міста та торговельно-розважального центру. Міський голова привітав із Днем народження один із найбільших торгових центрів в Україні “Глобал.Ua”. Адже вже доброю традицією для цього закладу стало відкриття нової лінії на кожну річницю. Цьогоріч – це автостанція.

За словами Володимира Дебоя, вже незабаром вул. Котовського стане більш транспортно насиченою. Міська влада серйозно зайнялась питанням транспортної інфраструктури: нині будуються дороги, за кілька років планується відкриття приміських автостанцій у напрямках Бердичева, Чуднова та ін. для транспортного розвантаження центральних вулиць.

У планах також і розмежування зупинок тролейбусів та маршруток. Разом із цим підвищуватимуться і вимоги до перевізників, зокрема обслуговування пасажирів, наявності медичного обстеження для безпечної ситуації на дорогах.

Як інформує управління по зв’язках з громадськістю, нова автостанція “Глобал” забезпечить транспортні сполучення у приміських та міжміських напрямках. Працюватиме без перерв та без вихідних. У приміщенні автостанції наявні 5 кас та інформаційно-диспетчерський пункт, а також зала для очікування.

Керівництво та перевізники попіклувалися і про забезпечення належних умов для перевезень пасажирів з обмеженими можливостями – у маршрутках встановлене необхідне обладнання.