У Житомирі витікання газопроводу? (фото)

Під час заправки автоцистерни газом, внаслідок розгерметизації газопроводу, сталося витікання та загоряння газу.

І це не надзвичайна подія – це витяг із задуму навчань, яке проводили підрозділи Управління МНС в області спільно зі службами «Житомиргазу» 30-го серпня на базі газонаповнювальної станції ДП «Пропан», яка розташована біля села Піски Житомирського району.

Обласне Управління МНС постійно практикує проводити навчання безпосередньо на об’єктах підвищеної пожежної небезпеки.

Таким чином, пожежні вивчають сам об’єкт, його особливості. Працівники, посадові особи підприємства чи закладу оволодівають алгоритмом дій, тренуються, напрацьовують практичні навички.

У ході навчань виявляються і усуваються недоліки, потенційно слабкі ланки. Так було і цього разу. Заправка і автоцистерна реальні, загорання умовне, реальне повідомлення чергового пожежної дружини станції, МНС, посадовим особам. Пожежа умовна, але гасили її реальними водяними пушками, пожежними стволами та піною.

З боку МНС у навчаннях прийняло участь майже 40 пожежних, 7 одиниць спеціальної техніки з п’яти різних частин Житомирського гарнізону. Практично всі працівники підприємства у той чи іншій мірі були задіяні у заході.

Як відмітив керівник навчань заступник начальника Управління МНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Олег Держанівський, мета навчань досягнута, і пожежні, і газовики укріпили свої знання та вміння, вище підняли рівень взаєморозуміння між відомствами та службами.