В Житомирі представлено виставку виробів людей з особливими потребами

23 вересня відкрито виставку декоративно-прикладного мистецтва «Натхненні».

За сприяння Житомирської обласної громадської організації глухих та Центру закордонної інтеграції й співпраці в м. Ольштині (Польща) на виставці представлено вироби людей з особливими потребами, які проживають у Вармінсько-Мазурському воєводстві в Польщі. Про це інформує прес-служба міської ради.

Роботи, презентовані на виставці, виконані у різних видах прикладного мистецтва. Голова Центру закордонної інтеграції й співпраці в м. Ольштині Кшиштоф Ставінський підкреслив, що мистецтво – гарний засіб терапії, реабілітації і інтеграції людей з особливими потребами в суспільстві. Ці люди є виразниками душі народу, відображають його духовні цінності, підтримують традиції.

Начальник управління праці та соціального захисту міської ради Петренко Л.В. зазначила: «Особи старшого віку, люди з особливими потребами не повинні відчувати себе відчуженими, відірваними від суспільства. Тому такі проекти будуть робити громадян більш доброзичливими і чуйними один до одного».

Після відкриття виставки представники Житомирської обласної громадської організації глухих різного віку продемонстрували гостям святковий концерт.

Далі виставка продовжуватиме свою мандрівку регіонами України.