Володимир Дебой разом з школярами подивився мультфільм “Ведмедик Бу”

Сьогодні, 23 вересня, вперше в Україні у м. Житомирі стартував Україно-Голландський проект «Молоді та енергоощадливі». Вже сьогодні учні Житомирського екологічного ліцею № 24 переглянули повчальний мультиплікаційний серіал «Ведмедик Бу».

На демонстрацію мультсеріалу завітали і почесні гості – Житомирський міський голова Володимир Дебой, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Микола Пашкевич, заступник міського голови Олександр Бочковський та розробники серіалу «Ведмедик Бу».

Як інформує управління по звязках з громадськістю, в Житомирі проект реалізовується за ініціативи та підтримки міського голови Володимира Дебоя. Ще будучи заступником голови облдержадміністрації Володимир Дебой розпочав роботу у напрямку енергозбереження. А результатом відрядження міського голови до Голландії і стала реалізація даного проекту саме в м. Житомирі.

Проект підтриманий Нідерландським енергетичним агентством, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження в Україні. Мета проекту – навчання дітей ощадливому користуванню енергоресурсами та впливу їх на батьків, громадськість міста у вирішенні проблеми енергоощадливості. Презентація проекту передбачає і виступи шкільних агітбригад та презентацію мультиплікаційного серіалу «Ведмедик Бу».

Голова Державного агенства енергозбереження та енергоефективності повідомив, що після Житомира, проект почне реалізовуватись і в інших містах України, адже є важливим кроком для виховання вже з дитячого віку бажання раціонально використовувати електроенергію.

По закінченні перегляду мультсераілу діти висловили свої думки про те, для чого потрібно бути енергоощадливими, як берегти електроенергію та що робити для її мінімального використання.

«Наші діти проявили себе як одні із найкращих. Адже вони дуже швидко вловили суть мультфільму, чітко відповідали на запитання», – зазначив Володимир Дебой після спілкування з дітьми.