Житомирський водоканал замінює аварійно-небезпечні ділянки водопроводу

Комунальне підприємство “Житомирводоканал” здійснює принципово новий напрямок в обслуговуванні водопровідно-каналізаційного господарсьва міста.

Наряду з оперативним реагуванням на аварійні ситуації на мережах, які так дошкуляють мешканцям обласного центру, підприємство, не зважаючи на значну фінансову скруту, здійснює планову перекладку зношених ділянок, строк амортизації яких давно вичерпаний.

Більше двохсот тисяч гривень уже вкладено в реалізацію нової політики підприємства.

Наразі ведуться роботи по заміні аварійно-небезпечного водопроводу, прокладеного у яру, що розділяє житлові масиви по вул.Малікова та Клосовського.

Тільки за минулий рік сюди 39 разів виїжджали аварійні бригади водоканалу. Численні витоки води підмивали насипну автотранспортну магістраль, створюючи серйозну небезпеку для людей і завдаючи значних матеріальних збитків підприємству.

Водопровід діаметром 300 міліметрів прокладений у Північно-західному районі Житомира від станції третього підйому до житлового масиву по вул. Малікова близько чверті століття тому і повністю вичерпав свій ресурс. Роботи ведуться у складних геодезичних умовах.