Зухвалих викрадачів нафтопродуктів затримано. Їм “світить” срок

За крадіжку дизельного пального з нафтопродуктопроводу злодіям загрожує
до 5 років позбавлення волі.

Невдалою виявилася спроба двох жителів Новограда-Волинського, що на Житомирщині, підзаробити на крадіжці пального з нафтопродуктопроводу.

Несанкціоновану врізку вчасно виявили працівники відділення спецміліції по охороні магістралі на одному з її відрізків, неподалік с. Ігнатполя Овруцького району, та відразу повідомили до райвідділу.

Як з’ясувалось, від самого продуктопроводу у лісовий масив було відведено шланг протяжністю близько 50 м із встановленими кранами. Однак реалізувати задум організатора ідеї у повному обсязі виконавцям не вдалося.

Олег Коркушко, заступник начальника Овруцького РВ: “Підозрюваних затримали безпосередньо на місці події. Чоловіки під прикриттям ночі, під’єднавши ще один шланг, чекали заповнення ємкості, встановленої в авто.

Втім натомість дочекались прибуття працівників слідчо-оперативної групи Овруцького РВ, які припили незаконні дії та вилучили близько тонни викраденого дизельного пального, спеціальні пристосування та інші докази причетності затриманих до злочину.”

За даним фактом було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає, у тому числі, і позбавлення волі на термін до 5 років. Відносно одного з чоловіків, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, було обрано запобіжний захід – тримання під вартою, його товариш отримав підписку про невиїзд. На даний час розслідування справи завершено і всі матеріали передано до суду.

____________________________________________________________________________

Загалом же, коментуючи ситуацію, відзначив заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції УМВС України в Житомирській області Віктор Костик, на території Житомирської області з початку року зареєстровано 12 звернень з приводу злочинних посягань на майно нафтогазового комплексу, у 10 випадках уже порушені кримінальні справи за ознаками ст.ст. 185 (Крадіжка) та 292 (Пошкодження об’єктів магістральних нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України, рослідування яких триває.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області

Врізка

З’єднання

Шланг