Рижук задоволений темпами будівництва елеватора на Житомирщині

Сергій Рижук: „Я відчув, наскільки важлива для розвитку нашої держави, області довіра бізнесу до влади. Це найперша умова для інвестицій”.

Ці слова прозвучали після огляду ходу будівництва елеватора у селищі Великі Коровинці Чуднівського району.

Як уже повідомлялося, 26 серпня 2011 року на Чуднівщині компанія „НІБУЛОН” розпочала будівництво нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. На площі 6,57 га будується високотехнологічний комплекс європейського рівня, розрахований на одночасне зберігання 76,8 тисяч тонн зернових та олійних культур. За добу цей елеватор зможе приймати 5 тисяч тонн с/г продукції, паралельно відвантажувати також 5 тисяч тонн.

Будівництво елеватора філії «Тетерів» триває потужними темпами, адже у планах компанії – прийняти на цьому елеваторі кукурудзу цьогорічного врожаю. Вже завершено зведення трьох фундаментів зерносховищ, бетонного покриття площею 2800 кв. м, побудовано фундамент автомобільних ваг, виконано монтаж водонапірної башти, завершені роботи по зведенню очисних споруд. Для будівництва елеватора, як і на інших об’єктах, компанія використовує лише сучасні матеріали і технології. Зведення елеватора триває згідно із запланованими графіками – завершення будівництва об’єкта відбудеться 1 листопада. Про це Репортер Житомира інформує управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Генеральний директор ТОВ СП „НІБУЛОН” Олексій Вадатурський зазначив, що темпам будівництва сприяють справжні партнерські відносини влади області, району і підприємства.

„Ми разом з вами створюємо інвестиційний клімат в області, реалізуємо інвестиційні проекти, реальними справами показуємо, як на місцях втілюються доручення Президента України щодо набуття Україною інвестиційної привабливості”, – сказав він.

Своїми враженнями щодо побаченого поділився голова облдержадміністрації Сергій Рижук. Він наголосив, що дуже задоволений потужними темпами будівництва елеватора, адже на об’єкті задіяно 50 підрядних організацій і працює 1,5 тисячі людей.

На глибоке переконання Сергія Рижука, гарний результат справи можливий за умови ділових стосунків, взаємного довір’я влади і бізнесу.

Очільник області окреслив основні напрями економічного розвитку Житомирщини. Він зазначив, що в регіоні на 42% збільшено обсяги будівельно-монтажних робіт. Активно ведеться будівництво закладів охорони здоров’я, культури, пожвавилось будівництво житла. Досягнуто значних успіхів в аграрній сфері. Цього року вирощено майже 700 тисяч тонн кукурудзи. Врожай зерна складе 1 млн. 300 тис. т. Гречки вирощено більше 10 тис. т, цукрових буряків зібрано на 100 тис. т більше, ніж торік. Урожай картоплі – близько 1 млн. 300 тис. т.

Сергій Рижук повідомив, що днями у Новоград-Волинському районі було відкрито картоплесховище на 7 тис. т. Відновив свою роботу після довгого простою Корнинський цукровий завод у Попільнянському районі. У наступному році планується відкрити цукровий завод у Великих Коровинцях, який буде працювати як агрокомбінат. Основні зусилля, на думку очільника області, необхідно спрямувати на розвиток тваринництва.

„Житомирщина у загальнодержавному рейтингу за основними показниками посідає 8-е місце, – зазначив голова облдержадміністрації. – Але економіку набагато легше зміцнити, ніж саме життя людини, її свідомість і ставлення до життя”.

У наступному році готується соціальний прорив, велика увага приділятиметься розвитку фізичної культури і спорту – планується побудувати три плавальних басейни.

„Люди мають розуміти: все, що ми робимо, ми робимо для них. Наше завдання на найближчий час – створення нових робочих місць і збереження здоров’я наших людей”, – наголосив очільник області.