У Житомирі відбувся чемпіонат з бойового самбо.ФОТО

Житомирські самбісти знову на висоті.

22 жовтня у Житомирі відбувся обласний чемпіонат з бойового самбо. Участь у змаганнях приймали більше ста спортсменів Житомирщини. Дитяча юнацька спортивна школа №2 була переповнена учасниками та вболівальниками.

Подивитися та підтримати житомирян прийшли міський голова Володимир Дебой та місцевий депутат від Партії Регіонів, віце-президент обласної федерації самбо Володимир Гірук.

Громадський діяч , журналіст та почесний президент федерації бойового самбо Сергій Форест вручаючи кубки переможцям обласного чемпіонату зазначив, що такі змагання виховують молодь як фізично так і духовно. Побажав спортсменам перемог не тільки на змаганнях, але й на життєвих стежках.

Хотілось би відмітити гарну організацію турніру та подякувати президенту обласної федерації бойового самбо, майстру спорту Вадиму Голубу, а також голові швидкої допомоги міста Житомира головному лікарю Анатолію Сові.

У командних змаганнях перемогу отримала у складній боротьбі «Школа юних десантників».

1992-1994рр. І місце у ваговій категорії отримали: Міхайловский Олександр68 кг.; Симон Ілья – 74 кг; Шатило Віктор – 82 кг.

1996-1998рр. І місце у ваговій категорії отримали: Іванов Дмитро – 57кг.; Покидько Михайло – 62 кг.; Храбан Давид 74кг.

1999-2001рр. І місце у ваговій категорії отримали: Кардан Михайло -27кг.; Трасківський Артем – 30 кг.; Метельский Денис – 39кг.

Марина Кузьменко