В Житомирі обрали найкращу книгу 2011 року

25 жовтня в облдержадміністрації відбулося підсумкове засідання організаційного комітету обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» за 2011 рік.

Цього року на розгляд оргкомітету до дев’яти номінацій було представлено авторами та видавництвами області 28 книг. Найширше представлено номінації «Поезія року», «Проза року» та «Мій край».

Після детального вивчення представлених видань, члени оргкомітету зауважили, що чимало з них випущено з порушеннями вимог державних стандартів у видавничій сфері щодо наведення й розміщення у них елементів вихідних відомостей, які характеризують видання та призначені для інформування користувачів, бібліографічного опрацювання і статистичного обліку видань. Через такі порушення деякі книги довелося «дискваліфікувати» або прийняти до участі в конкурсі за умови виправлення видавництвами допущених помилок.

Після чергової робочої дискусії члени оргкомітету шляхом голосування визначили цьогорічних переможців у кожній з номінацій. Також кілька видань вирішили відзначити заохочувальними преміями.

Урочисте оголошення результатів конкурсу відбудеться 9 листопада – в День української писемності та мови в залі обласної державної телерадіокомпанії, інформує прес-служба облдержадміністрації.