На Житомирщині на хабарі в суммі 114 тис. доларів “погорів” голова райдержадміністрації

9 листопада 2011 року в Бердичівському районі працівники МВС та УМВС України в Житомирській області неподалік приміщення районної державної адміністрації затримали районного голову та 4 громадян, серед яких в.о. обов’язки начальника відділу деркомзему в районі.

Затримані обгрунтовано підозрюються у вимаганні у приватного підприємця, жителя Київської області, та одержанні від нього хабара у сумі 114 тисяч доларів США за виділення земельної ділянки площею 16 га на території Хажинської сільської ради Бердичівського району.

Як інформує ВЗГ УМВС України в Житомирській області, наразі відносно голови РДА прокуратурою Житомирської області за фактом вимагання та отримання хабара порушено кримінальну справу (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Відносно інших – порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 27 (Види співучасників) та ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

На даний час усі підозрювані затримані. Предмет хабара вилучено.