Приватна стоматологія «Космодент» у Житомирі: точно не місце для тортур!

Не всі ми можемо похвалитися абсолютною бездоганністю своїх зубів.

Недостатній догляд як за самими зубами, так і за організмом уцілому, неправильне харчування, екологія роблять свою чорну справу: зуби спочатку втрачають свою міцність, а далі йде процес їх руйнування.

Для запобігання таких наслідків лікарі радять слідкувати за своїм організмом, коли він ще здоровий. Профілактика – найкращий спосіб ніколи не хворіти. Це знають усі, але чомусь до цього методу вдаються дуже рідко. Адже звикли вдаватись до крайнощів: іти до лікаря лише тоді, коли далі тягнути не можна.

Отож, як для першої свідомої категорії, яка зберігає довголіття своїх зубів завдяки комплексним профілактичним обстеженням так і для тих, кому без зубного протезування вже не обійтися, в Житомирі успішно працює стоматологічна клініка «Космодент». Репортер Житомира завітав у цю клініку, щоб на власні очі переконатися, наскільки в Житомирі у порівнянні з державною пішла вперед приватна стоматологічна медицина…

Вулиця Східна, 107, висока красива огорожа, з-за якої видніється привабливий будинок з промовистою вивіскою «Стоматологічна клініка «Космодент».

Заходимо у двір. Затишно, чисто. Налаштовує на позитив.

Навіть і не думаєш про те, що тут… о, жах, рвуть зуби… Тепер нам стало зрозуміло, наскільки приємніше бути клієнтом такої лікарні, де тебе лікуватимуть в комфортних, майже домашніх умовах.

Знайомимось з керівництвом. Лариса Космінська, засновник стоматологічної клініки «Космодент» проводить невелику екскурсію. Заходимо у приміщення клініки. Кругом – «Європа». Як в інтер’єрі, так і в стоматологічному обладнанні. Привітні лікарі. Чуйний персонал. І точно не змахує на місце для тортур!

– Лікування кожного пацієнта починається з огляду і консультації у провідного спеціаліста. Для діагностики використовується внутрішньо-ротова відеокамера, – розповідає пані Лариса. – Разом з тим «Космодент» створює своїм пацієнтам домашній затишок. За це нас і цінують наші клієнти. Деякі з них їдуть з-за кордону лікувати зуби саме до нас. Лікуються цілими родинами.

Звісно, в «Космоденті» інший рівень сервісу: якщо у державній поліклініці на одного пацієнта відводиться 15 хвилин, то у нас – мінімум година. При бажанні клієнта – чай і кава, тільки без коньяку (…сміється).

– Очевидно не лише рівнем зручності ви попереду всіх, а й якістю обладнання, стоматологічними матеріалами?

– Звісно, стоматологічне обладнання і матеріали у нас виключно найкращих світових виробників. Повний вибір матеріалів: від економних до елітних. Разом з тим у клініці розроблена програма безпеки та захисту пацієнта.

Лікування здійснюється за надійною системою дезінфекції та стерилізації, що дає пацієнтам повний захист від інфекцій (СНІД, Гепатит і т.д.). Стерилізацію забезпечують і контролюють спеціальні машини.

– Очевидно, такий сервіс влітає у копієчку?

– Робіть висновки самі. Фотополімерна пломба у нас від 120 гривень і вище, в залежності від матеріалу; металокерамічна коронка – від 330 гривень. Зауважте, що матеріали вітчизняного виробництва ми не використовуємо.

Отож, як бачимо, приватна стоматологічна клініка «Космодент» у Житомирі дотримується принципу сімейного обслуговування, з усіма можливими зручностями надає всі види стоматологічної допомоги.

____________________________________________________________________________

Зупинимося на видах стоматологічних послуг, які надає «Космодент»:

1. Терапевтична стоматологія

Надійно оберігає здоров’я ваших зубів.

лікування карієсу;
лікування пульпіту і периодонтиту;
реставрація зубів.

Завдяки широкому вибору стоматологічних матеріалів, ціни на лікування доступні кожному. Тому, не баріться з лікуванням, оскільки чим раніше буде проведена діагностика, тим легшим і фінансово менш затратним буде лікування.

2. Ортопедична стоматологія

Займається реконструкцією тканин зуба, заміною втрачених зубів, відновленням структури і функцій жувального апарату.

Ортопедична стоматологія клініки «Космодент» пропонує всі види конструкцій незнімного і знімного протезування:

протезування зубів на імплантатах;
металокерамічні коронки і мостові протези;
безметалеві керамічні коронки;
бюгельні протези на замках;
бюгельні протези з камерною фіксацією
протези з телескопічною фіксацією;
еластичні нейлонові протези;
повні і часткові зйомці протези.

В клініці «Космодент» використовуються найсучасніші методики протезування зубів, які дозволяють досягнути максимального результату.

Не кожна стоматологічна клініка у Житомирі може похвалитися власною сертифікованою зубо-технічною лабораторією.

У «Космоденті» з цим питанням все на найвищому рівні. Власна зуботехнічна лабораторія, забезпечена обладнанням та матеріалами виключно, іноземного виробництва провідних виробників.

3. Гігієна ротової порожнини і відбілювання зубів

Проведення гігієнічних заходів (зняття твердих та м’яких зубних відкладень з поверхні зубів і їх подальша полірування) важливий етап для:

– проведення лікування зубів;
– лікування захворювань пародонта.

Професійна гігієна порожнини рота повинна проводитися 2 рази на рік. Постійне і ефективне видалення зубного нальоту дозволить зберегти здоров’я зубів і тканин парадонта протягом усього життя!!!

4. Рентгенологічна діагностика

У стоматології «Космодент» використовують цифровий візіограф для проведення комплексних знімків зубів. При цьому цифрові дослідження значно знижують дозу опромінення (до 10 разів менше, ніж на плівці).

5. Ортодонтія

Посмішка додає впевненості і позитивно налаштовує до себе людей. Головний критерій привабливості усмішки – рівні й білі зуби. Допомогти вам стати господарем не тільки здорових, але і рівних зубів здатен стоматолог-ортодонт клініки «Космодент».

Для виправлення вад пацієнтам пропонуються:

– знімні пластинки, капи, трейнери
– незнімні брекет-системи (металеві, керамічні, сапфірові).

Кожному відомо, що хворобу значно легше попередити, ніж згодом лікувати. Саме тому лікарі рекомендують відвідувати стоматолога двічі на рік. Регулярні візити до стоматолога – запорука гарної усмішки та своєчасного виявлення і лікування карієсу.

Стоматологія «Космодент» у Житомирі – це у першу чергу професіоналізм і позитивні емоції

____________________________________________________________________________

Стоматологічні послуги у Житомирі на найвищому професійному рівні вам забезпечить житомирська приватна стоматологічна клініка «Космодент». Багатьом житомирянам і гостям нашого міста відомий фасад цього сучасного медичного закладу, який розташовується за адресою: м. Житомир, вул. Східна, 107.

Тел: 44-47-07, моб: 067 908-26-29