В Житомирі розібралися з графіком руху маршруток

За скаргами житомирян та проведеного моніторингу інтернет-видань м. Житомира щодо незадовільної роботи маршрутних таксі після 22.00 год. управлінню транспорту і зв’язку міської ради було дано доручення міського голови для врегулювання ситуації, яка виникла.

З цього приводу управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради інформує:

Відповідно затверджених графіків руху робота міських автобусних маршрутів повинна тривати до 23:30 год. У зв’язку зі зменшенням пасажиропотоків після 20:00 год., інтервал руху автобусів у вечірні часи збільшується і становить 15-20 хв.

Питання роботи маршрутних автобусів неодноразово розглядалось на робочих нарадах з автоперевізниками міста. Окремим із них було винесено попередження про невиконання рейсів у вечірні часи та зобов’язано привести роботу маршрутних автобусів у відповідність до затверджених розкладів руху. Також для зручності пасажирів перевізникам доручено розмістити у салонах автобусів та на кінцевих зупинках розклад руху після 20:00 год.

На даний час управлінням транспорту і зв’язку міської ради посилено контроль за роботою міських маршрутних автобусів, перевізникам доручено провести бесіди з водіями щодо дотримання встановлених графіків руху.

У разі незадовільної роботи маршрутних автобусів та порушень водіями графіків руху громадяни можуть звертатися на «Гарячу лінію» управління транспорту та зв’язку міської ради за номером телефону 47-07-09 для оперативного регулювання та усунення порушень.