В Житомирі відкрилась Школа місцевого самоврядування

29 листопада в Богунській районній раді відбулось урочисте відкриття Школи місцевого самоврядування.

На урочистостях були присутні заступник міського голови Олександр Бочковський, голова Богунської районної ради Людмила Янушевич начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Сарно, автор проекту Олег Данилейко, голова Громадської ради при Вінницькому міському голові Лариса Гусар.

Цього року слухачами Школи місцевого самоврядування стануть 206 учнів та студентів Житомира, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради. Навчання триватиме протягом одного місяця, і за цей час слухачі школи матимуть змогу ознайомитись із роботою 16 структурних підрозділів міської ради, Державної податкової інспекції в м. Житомирі, «Клініки дружньої до молоді», що діє на базі поліклініки №1 Центральної дитячої міської лікарні та відвідають кафедри Всесвітньої історії і Етики та Естетики Житомирського держаного університету імені І.Франка.

Вітаючи учнів та студентів Школи місцевого самоврядування Олександр Бочковський наголосив: «Сьогодні Житомиру потрібна активна, прагматична, освідчена та патріотична молодь, а Школа місцевого самоврядування дає вам можливість реалізувати свої здібності та здобути необхідний досвід та знання у роботі в органах місцевого самоврядування».

Житомир має давню традицію проведення Школи місцевого самоврядування. Ця школа допомагає молоді міста визначитись у виборі майбутньої професії та здобути досвід у роботі та спілкуванні з людьми.

У рочисте закриття 16 сесії Школи місцевого самоврядування відбудеться 27 грудня 2011 року.