За нестворені робочі місця прокуратура подала на підприємство до суду

Прокуратурою Житомирської області з метою захисту інтересів держави 14 жовтня заявлено позов до господарського суду Житомирської області.

У позові йдеться про стягнення із товариства з обмеженою відповідальністю понад 1 млн. грн. через нецільове використання бюджетних коштів та невиконання умов договору.

Начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах Роксолана Гребенюк повідомила: «Підприємству виділено бюджетні кошти із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на створення нових робочих місць в Олевському районі».

Згідно договору, укладеному у 2010 році між товариством та головним управління промисловості та розвитку інфраструктури Житомирської області, 13 безробітних того ж року мали отримати роботу зварювальників, фрезерувальників, механіків, робітників та електрика.

Але робочі місця так і не з’явилися, а бюджетні кошти використано не за призначенням. Про це Репортеру Житомира повідомляє Прес-служба прокуратури Житомирської області.