Мер Житомира зацікавився “таврією” Азарова

Володимир Дебой образився на прем’єра за те, що йому не дали придбати за бюджетні кошти автівку.

Мер міста Житомир Володимир Дебой має намір відмовитися від купівлі службового автомобіля Toyota та придбати його за власні кошти. Про це він заявив у прямому ефірі на каналі “Союз-ТВ”.

“На цьому зробили піар лжеполітики і навіть високопоставлені особи, які використовують сьогодні машини вартістю 150 і 200 тисяч доларів. Жоден з них не їздить на “Таврії” — вони цим спекулюють, то це хай буде на їхній совісті”, — сказав Дебой.

Мер Житомира впевнений, що “треба поважати тих людей, кого обрав народ”. Зокрема він навів у приклад прем’єр-міністра України Миколу Азарова.

“Я вам скажу більше, навіть прем’єр-міністр коли прийшов, то він сказав: прем’єр-міністр не має автомобіля. Так це було сказано? Ось подивіться, як було рік тому. Сьогодні, я думаю, у нього є автомобіль. Так от, я думаю, треба поважати тих людей, кого обрав народ. А народ має поважати тих, кому він довірив сьогодні владу”, — заявив мер.

Володимир Дебой повідомив також, що оскільки йому не дали можливості придбати автівку за бюджетні кошти, то він купить її за власні гроші.

“Я був у десятках колективів — ані медичні працівники, ані педагоги, ані навіть працівники ТТУ, як би їх не підбурювали, вони не питали мене — чого ж ви купуєте автомобіль… Не стоїть питання автомобіля, я від нього відмовлюсь. Я думаю, що я знайду вихід, і, можливо, візьму кредит і куплю власний автомобіль для того, щоб їздити”, — сказав мер.

За матеріалами: тсн