На Житомирщині ліквідовано стійкий канал контрабанди позашляховиків

На Житомирщині співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність каналу незаконного переміщення за кордон викрадених авртісних автомобілів з використанням схеми машин-«двійників».

Встановлено, що схему незаконного вивезення з України транспортних засобів організували 47-річний мешканець м.Львова та двоє його спільників.

Отримавши викрадені на території нашої держави позашляховики, зловмисники замінювали їм первинні номери кузовів на номери аналогічних автомобілів, зареєстрованих на інших власників, створюючи таким чином автомобілі-«клони». На підставі сфальшованих реєстраційних документів зловмисники переправляли автівки за кордон для наступної реалізації.

Як інформує прес-служба СБУ, одного із членів групи – львів’янина – було затримано співробітниками СБУ в пункті пропуску «Майдан-Копищанський» Житомирської митниці під час спроби вивезти з України на підставі підроблених документів два викрадені позашляховики «Lexus» вартістю майже 1млн. 400тис. гривень із заміненими первинними номерами.

Двох його спільників – українця та мешканця однієї з європейських країн – оголошено у міждержавний розшук.

Олевський районний суд Житомирської області визнав підсудного винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.15 (замах на злочин), ч.2 ст.201 (контрабанда), ч.2,3 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України, та засудив до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 3 роки.

Вилучені у зловмисників транспортні засоби повернуто їхнім власникам.