Житомиряни влаштували Литвину і Матвієнко “теплий” прийом

1 грудня до Житомира з робочим візитом прибула Голова Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Валентина Матвієнко. Супроводжував її Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Матвієнко, Литвин разом з головою Житомирської ОДА Сергієм Рижуком, Житомирським міським головою Володимиром Дебоєм перед тим, як зайти до обласної ради, впритул наблизилися до мітингу об’єднаної опозиції.

«Товариство, ми тут бачимо московських холуїв! І це тоді, коли сьогодні Україна святкує 20-річчя проголошення Акту про Незалежність України», – говорив заступник голови обласної організації ВО “Свобода” Михайло Сліпченко.

Матвієнко кілька хвилин постояла у натовпі і пішла з керівництвом області в приміщення облради. Услід кілька сотень учасників мітингу їй кричали «Ганьба!»

На вулиці лишився Литвин, якого затримали працівники Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Вони скаржилися, що їм 5 місяців не сплачують зарплатні.

«Я поступаю так, як вважаю за потрібне. Якщо ви хочете мати такі доходи, то робіть як моя мати, а моя мати на мітинги не ходить. Вона працює. Ви, слава Богу, теж можете на себе заробити. Не лінуйтесь, не газетки носіть, а працюйте», – цинічно звернувся до працівників ТТУ Литвин.

Коли він відходив, люди кричали «Литвин – брехун!»

Після цього відбувся флешмоб ВО «Свобода». На мапі України виклали червоне сміття та серпи й молоту із паперу. Свободівці мітлами вимели це сміття, таким чином показуючи, що Україна має позбутися радянського минулого.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»