В Житомирі презентували сайт житомирських школярів

Ідучи в ногу з часом в міській гімназії № 23 вчитель інформатики В.М. Шатківський та декілька учнів розробили сайт (cool-school.at.ua) для всіх школярів всіх навчальних закладів міста.

На Шкільному сайті є багато цікавого і корисного. Кожний загальноосвітній заклад міста має свій особистий розділ, де відображене шкільне життя.

З відкриттям Шкільного сайту і учні, і батьки, і громадськістю можуть знайомитися з життям кожного навчального закладу, досягненням дітей в інтелектуальних, спортивних, творчих конкурсах, змаганнях, фестивалях, спілкуватися.

Як інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради, на презентацію Шкільного сайту завітали Житомирський міський голова В. Дебой, заступник міського голови О. Бочковський, радник міського голови Т. Олійник та начальник управління освіти В. Арендарчук. «Вітаю вас з відкриттям Шкільного сайту. Сподіваюсь, що він стане для вас корисним, необхідним і ви з задоволенням будете його поповнювати і ділитися своїми думками, а найголовніше – досвідом», – привітав міський голова Володимир Дебой.


Робробники сайту

На презентації була представлена команда розробників та адміністраторів сайту, всі вони були нагороджені цінними подарунками – ручками з гравіруванням від Володимира Дебоя та флеш-картами.

Після презентації сайту відбулося нагородження збірної команди фізиків міста Житомира, яка перемогла на Всеукраїнському турнірі юних фізиків, що вкотре підтверджує високий рівень підготовки житомирських учнів до інтелектуальних змагань.