Фонд братів Кличків привіз для житомирських дітей кращих німецьких лікарів

З 6 по 10 лютого у дитячому таборі «Лідер» у Пущі-Водиці провідні німецькі лікарі обстежуватимуть дітей з вадами зору та слуху.

23 спеціаліста – педіатри, окулісти, фахівці з виготовлення слухових апаратів – допоможуть краще чути та бачити дітям з Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Рівненської та Хмельницької областей. За ці дні німецькі лікарі слухопротезують понад 500 дітей, а також підберуть окуляри для 400 дітей з вадами зору. Перший етап акції розпочався ще навесні 2011 року в Одеській та Кіровоградській областях. Спеціалісти індивідуально підібрали окуляри та слухові апарати для 1200 українських дітлахів. Загалом, сума наданої допомоги – 30 млн. гривень.

Про це Репортерові Житомира повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Учасниками спільного проекту Фонду братів Кличків та БО «Круглий стіл Німеччина» стали діти з малозабезпечених родин. Кожен з маленьких пацієнтів сьогодні пройшов індивідуальний огляд, йому були підібрані окуляри та слухові апарати. Аби ефект від обстеження та слухопротезування був максимальним, фахівці Фонду братів Кличків заздалегідь надіслали до Німеччини інформацію про стан здоров’я кожної дитини.

Завдяки волонтерам, які супроводжують лікарів та допомагають у перекладі з німецької, робота з дітьми проходить у комфортній атмосфері. Особливо зворушливими для всіх є моменти, коли по завершенню процедури дитина врешті чує голос мами. На знак подяки за турботу маленькі пацієнти подарували лікарям паперові сердечка.

«За українським законодавством держава допомагає дитині, яка погано чує, лише раз у житті – слуховим апаратом на одне вухо. Сьогодні кожна така дитина безкоштовно отримає два надсучасних апарата на обидва вуха, тоді як вартість кожного такого комплекту становить 30 тисяч гривень. Ми раді, що спільно з німецькими колегами допоможемо таким особливим дітям не просто чути, говорити, читати, але й почувати себе повноцінними людьми», – розказала виконавчий директор Фонду братів Кличків Ганна Старостенко.

Зазначимомо, що БО Фонд братів Кличків та БО «Круглий стіл Німеччина» («Round Table Deutschland») забезпечує понад дві тисячі українських дітей з вадами зору та слуху окулярами і слуховими апаратами. Для реалізації спільного проекту з 5 по 10 лютого в Україні перебуває делегація німецьких спеціалістів – педіатрів, окулістів та фахівці з виготовлення слухових апаратів.