У Житомирі шахраї… продали державні квартири в 9-поверхівці

Прокуратурою Житомира порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем.

Установлено, що між комунальним підприємством, обласним міжгосподарським об’єднанням по капітальному будівництву та Головним управлінням праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації укладено тристоронню угоду про дольову участь по капітальному будівництву про фінансування житлового будинку. Відповідно до угоди, комунальне підприємство взяло зобов’язання побудувати і ввести в експлуатацію будинок до кінця 2005 року та передати понад 1087 м2 житла.

На виконання умов договору Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації перерахувало на рахунок підприємства понад 2, 9 млн. грн. У 2008 році державною приймальною комісією 9-поверховий будинок прийнято в експлуатацію.

З метою ухилення від передачі житлової площі Управлінню з питань надзвичайних ситуацій у справах захисту населення чорнобильської катастрофи, службові особи комунального підприємства, зловживаючи службовим становищем, реалізували зазначене майно третім особам, заподіявши державі збитки на суму понад 2, 9 млн. грн. Наразі по справі триває досудове слідство.