Вони розкажуть про свої пригоди та життя на висоті 6000 метрів

УКРАЇНСЬКІ СКОМОРОХИ ВИРВАЛИСЬ З ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ ОБЛОГИ В ПЕКІНІ. ЇМ ШИЛИ НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ МІТИНГ, ХОЧА ВОНИ ПРОСТО ГОТУВАЛИ ЇЖУ.

Сьогодні про свої пригоди вони розкажуть у “Кавоманії” о 17-й годині. Приходьте і дізнаєйтесь від них про те, як вони…

…ЛЕДЬ УНИКЛИ АРЕШТА І ДЕПОРТАЦІЇ З КИТАЮ.

ЯК У НИХ ВІДІБРАЛИ ДОКУМЕНТИ, АЛЕ НЕ ВИЛУЧИЛИ ВІДЕОМАТЕРІАЛ. ОПЕРАТОРАМ ВДАЛОСЯ ПРИХОВАТИ КАСЕТИ. А ПОТІМ ПЕРЕПРАВИТИ ЇХ В УКРАЇНУ.

ЯК МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І МЗС НАМАГАЛИСЬ ЗУПИНИТИ ПРОЕКТ. УНІВЕРСИТЕТИ ПОГРОЖУВАЛИ ВИГНАТИ СТУДЕНТІВ, ЩО БРАЛИ В НЬОМУ УЧАСТЬ, А ВИКЛАДАЧІВ ЗВІЛЬНИТИ З РОБОТИ.

АЛЕ ВОНИ ВСЕ Ж ТАКИ ПРОРВАЛИСЬ. НЕЛЕГАЛЬНО! НА ТИБЕТ АВТОСТОПОМ. КОЗЯЧИМИ CТЕЖКАМИ НАД ПРІРВАМИ. ДИВОВИЖНОЇ КРАСИ ПЕРЕВАЛАМИ.

ПОТІМ БУВ ШПИТАЛЬ ТИБЕТСЬКОГО МОНАСТИРЯ, ДЕ ТРОЄ ВТРАТИЛИ СВІДОМІСТЬ.

ТАМ НА ВИСОТІ 6000 МЕТРІВ НАД РІВНЕМ МОРЯ МІСЯЦЬ ВИСИТЬ БОКОМ. УНОЧІ ЗАМЕРЗАЄ ВОДА. А ВДЕНЬ ЛІТАЮТЬ МЕТЕЛИКИ. ДУЖЕ МАЛО КИСНЮ. НІЧОГО НЕ РОСТЕ. КОЗИ ЇДЯТЬ КАМІННЯ.

І ПАСТУХИ, ЩО НІКОЛИ НЕ БАЧИЛИ КАМЕРИ РОЗПОВІДАЮТЬ СВОЇ КАЗКИ.

УКРАЇНА – РОСІЯ – МОНГОЛІЯ – КИТАЙ – ТИБЕТ – НЕПАЛ – ІНДІЯ – ШРІ-ЛАНКА

Тисячі кілометрів автостопом. Кінотрилогія «Із Табуретом через Гімалаї» – унікальне поєднання документального реальності скоморохів і художнього монтажу від трьох сучасних режисерів. історія пригод п’ятьох українців, які в тримісячній мистецькій експедиції пройшли з України на Шрі-Ланку. Сьогодні і завтра у “Кавоманії”.

САМЕ ЦЕ І НАЗИВАЄТЬСЯ ВОЛЯ!