Житомирські підприємці пікетували міську раду

Підприємці обласного центру, які понад 15 років працюють на вулиці Хлібній, сьогодні зранку знову пікетували міську раду.

І знову вони просили у керівництва Житомира продовжити строки на торгівлю на Хлібній. Вони не відмовляються переходити на ринки Житомира, але бажають працювати саме на комунальних ринках:

“Більше тисячі людей лишаються без роботи, їх женуть на приватні ринки. Ми хочемо працювати на державних ринках, а не на “приватників”, які ставлять таку орендну ціну, як їм заманеться. Сьогодні одна сума, завтра – інша, післязавтра – ще інша. Складається враження, що ти працюєш не на себе, а на “великого дядька”. На сьогодні ми тут стоїмо – 300 осіб без роботи, без нічого. Я погоджуюся переходити, але тільки на державні ринки. З “приватниками” домовитися неможливо, вони хочуть заробити лише собі”, – каже один з протестувальників.

З метою продовження строків торгівлі на Хлібній представники малого бізнесу звернулися з відповідним листом до Житомирського міського голови, повідомляє “Житомирська хвиля”.