На Житомирщині потенційний кандидат-мажоритарник застрахував 20 тисяч школярів

Близько 20 тисяч школярів Житомирщини віднині застраховані від травматизму та нещасних випадків. Страхування здійснила благодійна організація «Фонд Миколи Оніщука».

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я на дитячий вік припадає четверта частина всіх ушкоджень, які отримує людство. Особливо, на небезпеку наражаються школярі – під час перерв, у класах, в коридорах, на заняттях фізичною культурою та під час канікул.

Керуючись цим, благодійна організація «Фонд Миколи Оніщука» застрахувала майже 20 тисяч дітлахів шкільного віку з шести районів Житомирської області. До них увійшли: Черняхівський, Брусилівський, Володарськ-Волинський, Радомишльський, Малинський та Коростишівський. Страхування від травматизму та нещасних випадків здійснено повністю на 2012 рік, а страхова сума становить 1000 гривень на кожну дитину.

Договір страхування укладений з Національною акціонерною страховою компанією «Оранта», яка відома своєю стабільністю, – йдеться у розповсюдженому фондом прес-релізі. Нині триває передача названих вище договорів батьківським комітетам шкіл.

За словами Миколи Оніщука, рівень шкільного травматизму залишається доволі високим, особливо в сільських школах, де немає належно обладнаних спортивних залів, де діти займаються спортом в не зовсім пристосованих умовах.

Крім того, він висловив сподівання, що ця акція приверне увагу влади та громадськості до проблеми: «Маю надію що ця акція допоможе нам залучити громадську увагу і думку до того, щоб спортивні майданчики, спортивні зали були краще обладнані з тим щоб убезпечити дітей від можливих травматичних наслідків», – відзначає «батько зі стажем» Микола Оніщук, який виховує трьох доньок.