Перше побачення. Які питання краще не ставити

Перше побачення – досить відповідальний захід. Якщо хочеться в цій справі досягти успіху, то бажано підготуватися і постаратися.

Спілкування – один з основних критеріїв успішного завершення. Якщо розглядати його більш докладно і поглиблено, то можна виділити декілька складових – питання, відповіді, нейтральний розмова, емоції …

В даній статті хотілося б особливу увагу приділити питанням, тому що в основному вони рухають і скеровують розмову. Часто ми говоримо щось спонтанно, за звичкою, не подумавши … Те ж саме стосується і питань. На першому побаченні подібні «вільності» можуть неабияк зіпсувати ситуацію. Якщо скрутно дати відповідь на питання, то розмова пригальмовується, людина хвилюється і побачення поступово збивається з потрібного ритму.

Отже, які питання краще не ставити на першому побаченні? Звичайно, таких питань багато, і це залежить від конкретної ситуації. Але ми розглянемо самі універсальні і поширені.

Як справи?

Втім, це досить нешкідливе питання. Але воно не має на увазі розвитку. Часто воно задається нібито заради пристойності, але насправді через незнання, з чого почати. Дане питання неоригінальне і затерте. І часто закінчується однаково – «Нормально».

Ну що, куди підемо?

Чоловікові краще підготуватися заздалегідь, куди податися або запросити. Зазвичай так і роблять. Кіно, кафе і т.п. Але ж кіно закінчується і шлунок не гумовий. Дане питання все одно виникне (куди тепер?). Нехай воно виникне подумки, вголос озвучуйте свої ідеї. Згода або внесення поправок – це вже справа друга. Запитання на кшталт «Ну що, до тебе чи до мене?” або “До мене поїдемо?» чоловікам краще забути – велика ймовірність відлякати.

Розкажи про себе. Чим займаєшся у житті?

Не кожен може похвалитися бурхливою діяльністю і морем захоплень. Працюю там-то, вчуся там-то … І в горлі – наче ком. Навіть якщо і є про що розповісти, не кожен уміє. Це дуже пряме і різке питання, іноді воно ніби вводить в ступор. У даній ситуації краще відповісти так: «Віддаю перевагу розмовляти, а не розповідати». Дізнавайтесь про людину в процесі розмови, а не за допомогою такого прямого банального питання.

А тобі які чоловіки (жінки) подобаються?

Якщо є побачення, значить, є потенційна симпатія. А вже подробиці час покаже. Навіщо квапити події? Все одно чоловік не буде говорити блондинці про те, що йому подобаються брюнетки, а жінка не буде говорити, що втрачає голову від пекучих м’язистих брюнетів, коли перед нею сидить світловолосий товстун.

Скільки тобі років?

Напевно, всім відомо, що жінкам не прийнято задавати таке питання … От і не задавайте. Довго тримати це в таємниці вона, скоріше за все, все одно не буде.

А що? (Відповідне питання на будь-яке інше)

Якщо вас запитують, значить, це цікавить. Нехай навіть зовсім незначно, тим не менш. Може, це спроба намацати ґрунт, підібратися ближче, дізнатися побільше. А питання «А що?» – немов палиця в колеса.

Можна тебе поцілувати?

Кажуть, на поцілунок дозволу не просять. Відвернула голову – значить, не можна (але не факт). Та й по очах видно, можна чи ні. Тому, чоловіки, не пасуйте. Якщо їй сподобається поцілунок – це значний козир.

Ну, як я тобі?

Це питання для тих, хто не хоче тягнути лямку (бо в черзі ще пара-трійка претендентів). Щодо подальшого поводження зрозуміло буде, «як я тобі». А то так ненароком можна і руки опустити, якщо вона (він) раптом відповість: «Нормально», а ви очікували: «Ти – супер!». Не квапте події. Пише, дзвонить після зустрічі – все не так вже й погано.

Звичайно, неправильність даних питань може здатися елементарною. Але часто вони ніби самі вискакують, спонтанно. І якщо деякі питання можуть бути цілком нешкідливі (відносно), то інші можуть викликати роздратування, незручність, розчарування, що може несприятливо відбитися на побаченні і на подальшому розвитку відносин. Тому – дійте більш обдумано, радить Школа жизни..