У Житомирі до приїзду політичного лідера “чистять” стовпи

Сьогодні, 10 квітня працівники КП «Інспекція з благоустрою Житомира» очищали опори центральних вулиць міста, які рясніли закличними гаслами одного з політичних лідерів.

Зараз триває місячник з благоустрою та санітарного прибирання міста. Значна кількість житомирян, організацій, підприємств, установ вже долучилися до весняного благоустрою як власної території, так і місць загального користування.

Сьогодні ж інспектори були змушені очищувати опори, дерева, паркани на центральних вулицях міста від політичних плакатів. Певне організатори зустрічі з політичним лідером, яка має відбутися незабаром, не знайомі з Правилами благоустрою, і закликаючи Україну вперед, до життя у новій країні не переймаються, який вигляд має місто.

Зазначимо, що «Інспекція з благоустрою Житомира» вже понад рік веде боротьбу з самовільним, несанкціонованим розклеюванням оголошень в незаконних місцях, що спотворюють вигляд міста. Рішенням міськвиконкому з лютого поточного року з цією метою впроваджено автоматизовану комп’ютерну програму «Автододзвін». Також звертаємо увагу на існування легальних місць для розклеювання оголошень «Міськдовідка», розміщених також і в центральній частині міста.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради