В Житомирі багатодітна мати дочекалася від влади квартиру

Вчора, 4 квітня міський голова Володимир Дебой вручив мамі чотирьох дітей Олені Кононець ордер на двокімнатну квартиру.

Близько трьох років сім’я перебувала на квартирному обліку у міськвиконкомі в загальній черзі та в списку першочергового одержання житла, як багатодітна сім’я, в якій народилася трійня. Однак усі ці роки будь-які спроби отримати своє житло були марними.

Лише цього року з ініціативи міського голови молода родина нарешті перебереться із тісної малометражки у власну двокімнатну квартиру. Адже цьогоріч рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради сім’ї надано 2-кімнатну квартиру в порядку тимчасового поліпшення житлових умов.

«Я дуже дякую міському голові, членам виконавчого комітету і всім, хто допомогли отримати житло. Адже виховувати чотирьох синів у маленькій невласні квартирі дуже складно», – мовила мама чотирьох синів Олена Кононець.

Протягом останніх 10 років у Житомирі народилося 4 трійні. Одна із них перебуває на квартирному обліку.

Олена Кононець разом із чоловіком, чотирма хлопчиками та свекрухою проживають у невеличкій двокімнатній квартирі, власником якої є мама чоловіка. Семеро осіб змушені тіснитися на житловій площі 18 кв.м. та навчилися ефективно використовувати простір.

Одна на 6 членів сім’ї кімната повністю облаштована під спальні місця. Кухню використовують за призначенням і не тільки: як їдальню, місце для уроків старшого 9-річного сина, місце для роботи з комп’ютером, а інколи – і як місце відпочинку, – говорить Олена Кононець.

Тому сьогодні свято для всіх членів родини Кононець

Адже мрія Олени та чоловіка Івана тепер стала реальністю: вже незабаром молоді батьки зможуть переїхати у власну квартиру та облаштувати там затишне родинне гніздечко.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради