Відтепер житомиряни слідкуватимуть за правильним рухом тролейбусів

На міських зупинках електротранспорту потроху з’являються таблички з інтервалами руху тролейбусів та трамваїв.

Зазначимо, що у Житомирі така зручність для пасажирів практикувалася ще з радянського часу, проте майже два десятки років ніхто цю інформацію не оновлював.

Поштовхом до цього стало зауваження члена міськвиконкому Віталія Француза до начальника управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтина Підпокровного, під час засідання виконкому 18 січня.

Тоді Віталій Француз запропонував встановити на зупинках інформаційні табло з графіками руху електротранспорту.

Хай напишуть розклад руху. Ми ж всі користувалися – раніше приходиш і знаєш, що рух на даному маршруті завершується о 22-й годині. А сьогодні не знаєш, через який інтервал вони ходять і як ходять, – заявляв Віталій Француз.

Костянтин Підпокровний пообіцяв тоді ліквідувати цю проблему.

Зараз вже розпочалася робота по розміщенню цієї інформації на тролейбусних зупинках, яких у Житомирі кілька десятків. Перший знак зупинки тролейбусу з доданою інформацією про інтервали руху тролейбусів по маршрутах №1, 3 та 8 вже розміщено прямо під міською радою на мн. ім. С.П. Корольова.

Для пасажирів у таблиці зазначається інформація початку і кінця руху на прилягаючих тут маршрутах електротранспорту та інтервали руху з 05:00 до 07:00, 07:19, 19:21 та з 21:00 до 23:00. Інтервали руху вказані для робочих та вихідних днів.

Джерело: ZThata