З незавершеного будівництва «Олвіта-Буд» розкрадають будівельне обладнання

24 квітня з будівельного майданчику житлового комплексу по 5-му провулок Щорса , де працювала ТОВ «Олвіта-Буд» вивозилось будівельне обладнання.

Про це порталу ZThata повідомили довірителі фонду фінансування будівництва Людмила Миколаєнко та Ніна Івченко перебуваючи безпосередньо з будівельним майданчиком. Ось що вони розповіли:

В автомобіль на території будівництва завантажуються якісь металеві вироби. Стоїмо тут вже 20 хвилин. Люди, які проводили завантаження нас помітили та почали вивантажувати конструкції з автомобілю. Ще деякий час автомобіль був на майданчику а потім виїхав з нього. Ми зупинили автомобіль і запитали у цих людей, що вони робили на будівельному майданчику?

– Ми хотіли взяти в оренду опалубку, – відповіли люди з автомобілю.

Згодом порталу ZThata від анонімного джерела стало відомо, що з автомобілю було вивантажено не все, що спочатку у нього завантажено.

Зазначимо, 64 особи інвестували свої гроші у будівництво зазначеного будинку зі сподіванням отримати ще у 2009 році квартири у ньому. Інвестиції здійснювалися через Фонд фінансування будівництва у Київській філії АКБ «Західінкомбанк».

Забудовником виступало ТОВ «Олвіта-Буд» (директор – Рогожин Д.В., засновник – Стецюк О.А.), а генеральним підрядником – АТЗТ «Олвіта» (директор – Стецюк О.А., засновник – Рогожин Д.В.). Планувався житловий комплекс з 8 секцій, 3 та 4 секція будинку мали бути введені в експлуатацію в 2009 році, один раз термін здачі було перенесено. Але починаючи з літа 2010 року будівництво на зазначеному об’єкті було зупинено повністю.

Обмануті вкладники у судах намагаються відвоювати свої капіталовкладення. Цю справу також на розслідування під свій контроль взяла Прокуратура Житомирської області.

Джерело: ZThata