З’їздивши минулого тижня до Одеси, житомирянин повернувся з золотом

З 9 по 13 квітня в Одесі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років.

У змаганнях взяли участь більше 500 учасників з 24 регіонів України. До збірної команди Житомирської області, участь якої у змаганнях забезпечена головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, увійшли 6 юнаків та 2 дівчат на чолі з тренером спортивної школи “Динамівець” м. Житомира Сергієм Дмитренком.

Вперше за кілька останніх років наша молода команда досягла серйозного успіху. Золоту нагороду у ваговій категорії 46 кг виборов вихованець тренера Сергія Дмитренка Сергія, динамівець Владислав Гринчук.

Серед дівчат найкраще виступила вихованка тренера школи “Юний десантник” Вадима Голуба Вадима, Катерина Хом’як, виборовши бронзову нагороду у ваговій категорії 52 кг

Житомирянин Олександр Супрунчук (тренер В. Голуб у ваговій категорії 66 кг посів 9 місце, Ващенко Лідія (тренер С.Дмитренко) у ваговій категорії 36 кг увійшла до п’ятірки кращих спортсменок.

В цілому команда нашої області серед 24 збірних команд областей України посіла 9 місце в загальному заліку.