5 способів обдурити смерть

Нам говорили, що смерть і податки – це те, від чого нікому не втекти.

Але як спритні бухгалтери допомогли багатьом бізнесменам обійти всюдисущий закон, так і ми можемо обігнати «жінку з косою». Може бути, це гра не може в кінцевому підсумку закінчитися перемогою. Але після наступних 5 порад ви зможете змусити її почекати.

Жити вище

Наука: в дослідженні 2009 року в Швейцарії виявилось, що ті, хто живуть на великих висотах, мають на 22% нижчий ризик смерті від ішемічної хвороби серця.

Чому це допомагає: ніхто точно не впевнений. Вчені говорять, що можлива причина – додатковий вплив УФ, що означає більше вітаміну D. Вчені підрахували, що близько 77% американців мають дефіцит вітаміну D – стан, який може привести до витончення кісток і захворювань серця.

Ваш хід: більшість людей можуть отримати вигоду, приймаючи 1000 МО вітаміну D щодня, тому їжте більше багатих їм продуктів, таких як морепродукти (лосось, тунець, скумбрія). Або приймайте вітамін D3, говорить автор дослідження Адіті Джінді, доктор медичних наук, доцент екстреної медицини в Університеті Колорадо в Денвері.

Дружба й здоров’я

Дорослі люди з міцними дружніми зв’язками живуть в середньому на 3,7 років довше

Наука: дорослі люди з міцними дружніми зв’язками та/або залучені в суспільне життя живуть в середньому на 3,7 років довше, ніж звичайні люди.

Чому це допомагає: Соціальна підтримка пов’язана з кращим імунітетом, говорить автор дослідження Юліанна Холт-Лунстад, ад’юнкт-професор психології в Brigham Young. І маючи значущі зв’язку в своєму житті, ви, ймовірно, будете менше ризикувати собою і більше дбати про своє здоров’я.

Ваш хід: не відвертайтеся від світу і не замикайтеся в собі. Шукайте нові знайомства і підтримуйте старі дружні зв’язки.

Чистити зуби

Люди, які чистять зуби щіткою менше, ніж два рази на день, мають на 70% вище ризик смерті.

Наука: Люди, які чистять зуби щіткою менше, ніж два рази на день, мають на 70% вище ризик смерті або госпіталізації з хворобами серця, ніж ті, хто орудує щіткою 2-3 рази або більше, за результатами дослідження 2010 року у Великобританії.

Чому це допомагає: бактерії порожнини рота можуть потрапляти в кров і сприяти утворенню бляшок в артеріях.

Ваш хід: чистіть зуби зубною ниткою і видаляйте бактерії. Багато людей користуються ниткою неправильно. Орудуйте ниткою правильно: оберніть її так, щоб утворилася буква C навколо передньої частини одного зуба і C навколо задньої частини сусіднього. Переміщайте нитку вгору і вниз.

Дихати чистим повітрям

Наука: люди, які живуть в містах з відносно гарною якістю повітря, живуть на кілька місяців або років більше, ніж в середньому, за даними дослідження, проведеного в «New England Journal of Medicine».

Чому це допомагає: Забруднене повітря переносить мікро-забруднювачі, які можуть викликати запальні реакції, говорить автор дослідження Арден Поуп. «Навіть помірні запальні реакції можуть сприяти серцево-судинним захворюванням».

Ваш хід: незалежно від того, де ви живете, ви можете здійснювати пробіжку по пішохідних доріжках і парку. На оживлених вулицях більше забруднення повітря від проїжджаючих автомобілів, а глибоке дихання підвищує вдихання цього «сміття».

Прийміть ваш вік

Наука: в 2009 році дослідники з Німеччини опитали людей, як вони відчували себе в своєму віці. Ті, хто був задоволений своїм віком, жили в середньому на 2 роки довше, ніж люди, які турбувалися з цього приводу.

Чому це допомагає: прийняття старіння, а не відмова від нього, пов’язане зі здоровим способом життя, говорить автор дослідження Дана Коттер-Грух, психолог з Університету штату Північна Кароліна.

Ваш хід: з віком люди схильні порівнювати себе з більш молодими, що призводить до деякого розчарування. Замість цього порівнюйте себе з вашими однолітками.

За матеріалами: udoktora.net