День без тютюну у Житомирі: Партія Віталія Кличка “УДАР” провела легкоатлетичний пробіг

Ініціативу партії Віталія Кличка “УДАР” про здоровий спосіб життя підтримали Житомирські УДАРівці. 26 травня у Житомирі пройшли змагання з легкоатлетичного пробігу, присвячені Всесвітньому дню без тютюну.

У змаганні взяли участь особисто члени обласної, міських та районних організацій партії «УДАР Віталій Кличка», а також молоді спортсмени Житомирської області, представники дитячих спортивних шкіл та ветерани спорту.

Змагання відкрив голова Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Рустам Раупов, який зауважив, що одним з першочергових напрямків діяльності партії «УДАР Віталія Кличка» є популяризація здорового способу життя:

«Всім нам, а особливо підростаючому поколінню, корисно усвідомити: здоров’я є найбільшою цінністю. На жаль, в українських реаліях тютюнопаління є звичним. Ми виступаємо за впровадження культу здорового способу життя, і тому ми тут. І разом скажемо: «Тютюнопалінню – НІ!».

Переможці змагань отримали дипломи від Лідера партії «УДАР» Віталія Кличка та приємні подарунки

На заході також провели акцію «Зміни цигарку на цукерку». Члени партії разом з благодійною організацією «Червоний хрест» роздавали всім присутнім та перехожим Житомирянам цукерки з інформаційними листами проти тютюнопаління.