Старший лейтенант міліції розповів свою версію стрілянини на Житомирщині

Кожен з учасників інциденту вважає себе правим.

У полі на Житомирщині міліціонер розстріляв фермера, повідомляє ТСН. Правоохоронець разом із дружиною власним авто проїхали із сотню метрів по посівах. Це й не сподобалося фермерові.

З’ясовуючи стосунки, міліціонер дістав травматичний пістолет і тричі вистрелив в аграрія. Володимира Широбокова міліціонер поранив у груди та спину. Фермер каже, незнайомець вихопив зброю одразу потому, як його запитали, чому автівкою толочить засіяне поле.

У міліціонера Артура Манжеу, який стріляв у фермера – своя версія. Мовляв, дружині стало зле, тому звернув з дороги. За словами лейтенанта, він навіть не підозрював, що то було поле, засіяне ячменем, а не просто травою. А двоє чоловіків нічого не пояснили, а одразу накинулися із кулаками. Тому змушений був зброєю захищати себе і дружину. І фермер, і міліціонер у лікарні.

Лікарі оцінюють їхній стан як середньої важкості. У фермера зі спини дістали кулю, яка застрягла біля нирки. У міліціонера закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку і забої обличчя. Тим часом в управлінні, де служить старший лейтенант міліції, перевірили усі обставини інциденту. Упевнені, співробітник невинен.

Чи правомірно правоохоронець застосував зброю, з’ясовують у прокуратурі. Однак обидва чоловіки вважають, що у тій ситуації діяли правильно.

Джерело: ТСН