У Житомирі викрали дерева посаджені мером

У Житомирі невідомі викопали туї, посаджені Володимиром Дебоєм і його заступниками у Мистецьких воріт, під час загальноміського суботника.

Як розповів в інтерв’ю газеті Місто директор КП «Зеленбуду» Микола Симон, за одну ніч було вкрадено чотири туї у Мистецьких воріт, а так само майже 30% саджанців дворічних квітів, які працівники Зеленбуду посадили біля пам’ятника Шевченку, на площі Перемоги, площі ім. Корольова, за адресою: вул.Київська, 25.

Нам зателефонував начальник жека і розповів про те, що біля Мистецьких воріт лише за одну ніч вкрадено 4 туї.

Викрадено майже 30% саджанців дворічних квітів, що наші працівники посадили біля пам’ятника Шевченку, на майдані Перемоги, майдані ім. Корольова, за адресою: вул.Київська, 25. Через крадіжки місто втрачає від 30 до 40 відсотків висаджених кущів троянд.

Прикрість цього ганебного явища полягає ще й у тому, що далеко не всі рослини приживаються на садибах крадіїв, оскільки значна частина їх може бути травмована.

Проте незважаючи на варварське ставлення окремих городян до зелених насаджень, їх цьогоріч не зменшиться у місті, навпаки, побільшає клумб з квітами. Вже висаджено понад тисячу декоративних дерев.

Зазначимо, що 31 березня в Житомирі відбувся загальноміський суботник з прибирання та благоустрою міста, після якого, на прибраних і облагороджених територіях з’явилися таблички «Не сміти! Будь людиною»,«Не сміти! Тут працювали діти».

За матеріалами: zthata.com.ua