Футболіст Андрій Шевченко відхрещується від листівок, де він рекламує кандидата-мажоритарника Журавського

Зображення капітана збірної України Андрія Шевченка з`явилося на агітаційному календарику Віталія Журавського, що буде балотуватися в народні депутати України по мажоритарному округу в Житомирській області.

На фоні стадіону “Олімпійський” Шевченко з Журавським стоять поруч, а знизу надпис: “За Україну разом. Віталій Журавський”.

Також разом з календариками із зображенням Шевченка, роздають календарі матчів Євро-2012, які розписані тим самим слоганом: “За Україну разом. Віталій Журавський”.

Зазначимо, що Віталій Журавський у Верховній Раді України представляє Партію Регіонів.

Після виборів Президента України у 2004 році, де Шевченко підтримав Віктора Януковича, футболіст заявляв, що більше ніколи не буде ні за кого агітувати…

Нагадаємо, вибори у Верхову Раду пройдуть восени 2012 року.

champion.com.ua

У той же час Андрій Шевченко спростував свою причетність до передвиборних кампаній українських політиків.

“Сьогодні деякі інтернет сайти помістили інформацію, що один з українських політиків нібито заручився моєю підтримкою у своїй агітаційній кампанії. Хочу спростувати свою причетність до яких би то не було передвиборних акцій вітчизняних політиків і в черговий раз висловити свою позицію з даного питання: я дотримувався і дотримуюся переконання, що футбол, спорт – поза політикою”, – йдеться у відкритому зверненні А.Шевченко, інформує Інтерфакс.

За словами футболіста, він може симпатизувати тим, чи іншим політичним фігурам або об’єднанням, але відстоює своє право “не поширюватися про ці пристрасті публічно і не виступати в ролі агітатора.

Відкрите звернення А.Шевченко з’явилося у відповідь на опубліковану в інтернеті новину, в якій фото капітана збірної України з футболу виявили на агітаційної продукції одного з українських політиків.