Микола Оніщук привітав черняхівських лікарів

Цими днями, коли вся Україна вітає людей у білих халатах із Днем медичного працівника, до колективу Черняхівської районної лікарні завітав наш земляк, Заслужений юрист України, Президент інституту правової політики Микола Оніщук.

Медиків хвилює, що нині багато наших немовлят народжуються вже хворими. І чим раніше ту хворобу вдасться виявити, – тим легше – і успішніше – можна її лікувати.

Тож медики Черняхівської районної лікарні з великою вдячністю прийняли від Миколи Івановича дорогий подарунок – сучасний апарат для вимірювання рівня кисню в крові новонароджених, котрий допоможе тримати під контролем здоров’я дитини.

Микола Оніщук, Президент інституту правової політики: “Доля і Бог подарували медикам відповідальну професію, в якій вони супроводжують кожного з нас усе життя”.

Знає Микола Іванович і проблеми сільської медицини, коли лікар чи фельдшер знає, як може допомогти хворому, але немає чим. Тому й подарував кожному сільському ФАПу районну санітарну сумку з усім необхідним для невідкладної допомоги.

Микола Оніщук, Президент інституту правової політики: “Ваша робота викликає тільки вдячність, і ви завжди її матимете від нас.”

Лікарі подякували відомому землякові за увагу і допомогу, і запрошували приїздити ще.

ЖДОТРК