Цього тижня, на Житомирщині температура повітря буде рекордною

За прогнозами Гідрометцентру України найближчим часом на території держави, зокрема у Житомирській області, утримається висока температура повітря.

Стовпчики термометра місцями будуть показувати +35°.

Такий температурний режим – фактор підвищеного ризику для всіх водіїв. У багатьох людей, особливо похилого віку, з’являється млявість, запаморочення, знижується концентрація уваги, швидкість реакції на різноманітні дорожні ситуації.

ДАІшники радить водіям у такі дні планувати свої поїздки, а особливо на великі відстані з урахуванням погодних умов. Обов’язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості, і необхідні ліки. Намагатися одягати в дорогу вільний, нещільний одяг, уникати вживання жирної і солоної їжі. Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрювати салон автомобіля. Не залишати дітей, а також тварин у закритому авто навіть на короткий час.

Перед поїздкою обов’язково перевіряти технічний стан авто. В спекотну погоду особливу увагу потрібно звертати на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок та тиск у шинах.

УДАІ УМВС України в Житомирській області