У Житомирі скоро розпочнуться ремонти прибудинкових територій

Вчора, 26 липня керівництво області та міста здійснили робочий об’їзд вулицями Житомира.

Мета таких “оглядин” полягала у визначенні найбільш потребуючих ремонтних робіт дворів.

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук, перший заступник міського голови Галина Семенець, заступник міського голови Микола Боровець зустрілися із мешканцями будинків по вул. Клосовського, Хлібній, пров. Вацківському та обговорили обсяг необхідних ремонтних робіт.

Результатом зустрічі мешканці будинків задоволені

Незабаром за вище вказаними адресами розпочнуть ремонтувати прибудинкові території, покрівлі та підвали будинків, інженерні мережі, щитові, встановлювати дитячі майданчики, на що чекали житомиряни по кілька десятків років. Місцеві вже готові допомагати власними силами встановлювати майданчики та контролювати виконання робіт.

«Сьогодні ми маємо можливість наводити порядок у підвалах, під’їздах, на дахах будинків та прибудинкових територіях», – сказав голова облдержадміністрації Сергій Рижук, а також наголосив, що це є можливим завдяки співфінансуванню державного та місцевого бюджетів.

«Ініціативою самих мешканців, старшого по будинку, працівників КВЖРЕПів має бути проведення ремонтів на прибудинкових територіях та у житловому фонді. Саме мешканці шляхом проведення загальнобудинкових зборів та підписання протоколу повинні розпланувати і визначити те, що потребує першочергового ремонту. Ми завжди їх підтримаємо», – зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

Житомирянин, який проживає в одному з будинків по вул. Клосовського говорить, що за останні два роки побачив чимало змін

«У під’їздах стало чистіше, зроблено ремонти та навіть по вулиці приємно пройти – чисто», – зазначає чоловік.

Під час зустрічі із мешканцями будинку №16 по вул. Хлібній голова обдержадміністрації Сергій Рижук повідомив, що із державного бюджету виділено 38 млн.грн. на будівництво водогону в Житомирі

Крім того, вирішено питання заборгованості водоканалу за електроенергію

Вже незабаром житомиряни також матимуть змогу споживати воду, яка проходить очищення гіпохлоритом натрію (сіллю). Для реалізації цього «Житомирволодоканалу» закуплено новітнє німецьке обладнання, яке незабаром буде введено в експлуатацію.

Таким чином, у Житомирі до вирішення найгостріших проблем житлово-комунальної галузі підійшли комплексно

Разом із вирішенням загальноміських питань по безперебійному та якісному водопостачанню, впровадженню новітніх технологій в очистці води у житлових будинках проводять ремонти інженерних мереж, електрощитових, підвалів, під’їздів, дахів та асфальто-бетонного покриття.

І лише за ініціативи мешканців та при їх активному контролі ці роботи проходять більш якісно

Управління по зв’язках з громадськістю