В Житомирі розпочались ремонтні роботи прибудинкових територій по вул.Черняхівського (фото)

Відсьогодні розпочинається ремонт асфальтового покриття прибудинкової території по вул. Черняховського біля будинків №96, 98, 100 та капітальний ремонт м’якої покрівлі у будинку №94, на що люди чекали по кілька десятків років.

За ініціативи мешканців та депутата міської ради Зінаїди Стрякіної вже цьогоріч ці проблеми вдасться вирішити. Сьогодні зранку перед засіданням виконавчого комітету Володимир Дебой провів робочу нараду на об’єктах ремонту. Безпосередньо на місці оглянули територію, обговорили обсяг необхідних робіт, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської влади.

Вже сьогодні техніка КП «УАШ» розпочинає роботи по асфальтуванню прибудинкової території за вказаними адресами. Працівники кооперативу «Абіко» після проведення огляду покрівлі будинку №94 по вул. Черняховського вперше за останні 20 років розпочали капітальний ремонт 1252 м.кв. м’якої покрівлі, КСРБП «Зеленбуд» зносять аварійні дерева на прибудинкових територіях.

Люди задоволені: нарешті їх почули. Працівники житлово-комунальних служб на місці, техніка в роботі, мешканці контролюють.

«Цьогоріч ми виділили 1,5 млн.грн. на ремонт прибудинкових територій, близько 3 млн.грн. на ремонт житлового фонду, майже в десять разів збільшено фінансування ліфтового господарства. На капітальний і поточний ремонт в цьому році спрямовано майже 20 млн.грн. Щорічно на житловий фонд ми виділяємо більше коштів, хоча, щоб повністю закрити всі проблеми, недостатньо жодного міського бюджету», – мовив міський голова Володимир Дебой під час спілкування із мешканцями будинків.

Керівник міста підкреслив, що люди активно підтримують підхід державно-приватного партнерства щодо фінансування житлового фонду. Приклад цьому – нещодавні ініціативи мешканців будинків по вул. Северина-Наливайка та Західній щодо проведення водомереж. Міський голова упевнений: державно-приватне партнерство необхідне насамперед для мешканців міста. Адже у такому випадку саме люди визначають, які роботи їм необхідно виконати, саме вони контролюють якість виконання цих робіт. І головне – мешканці потім більш бережно ставляться до відремонтованих прибудинкових територій та інших об’єктах житлового фонду.

«Цьогоріч ми перейшли до системного ремонту внутрішньо дворових територій і будинків. У першу чергу ми підтримуватимемо ініціативних мешканців, які долучаються до справ на умовах співфінансування», – повідомив Володимир Дебой.

Пенсіонер, мешканець одного із вказаних будинків Олександр Васильович, який під час робочої зустрічі активно фіксував усе на відеокамеру, зізнається: роботою комунальних служб задоволений: «Раніше, навіть за часів радянської влади звичайні працівники – прибиральники, двірники – так активно не працювали. Я хотів би, щоб саме роботу цих звичайних людей почали помічати. Якістю роботи комунальних служб я задоволений. Порівнюючи роботу минулої і нинішньої каденцій, скажу: міський голова працює не для піару. Він робить усе для людей і міста».

Працівники житлово-комунальних служб, які працюють по вул. Черняховського обіцяють і цього разу не підвести населення, яке вже помічає їх роботу. Керівник кооперативу «Абіко» Володимир Скороход, одна із бригад якого вже закінчує ремонт у гуртожитку по вул. Вітрука, а інша починає ремонтувати дах у будинку №94 по вул. Черняховського, говорить, що великий обсяг робіт – ремонт понад 1200 м.кв. м’якої покрівлі – за сприятливих погодних умов планують зробити за тиждень.