За пластикову тару Житомир отримав тридцять тисяч гривень

Із контейнерів роздільного сміття, у які скидають пластикову тару, місто заробило тридцять тисяч гривень.

Про це повідомив депутат міської ради Володимир Тичина.

«Ми вивозимо пластикову тару по 30 гривень за кубометр. Половину з цих грошей ми відаємо на ЖЕК. Який перераховує ці гроші у квартплату мешканців. Сума 30 тисяч поки невелика, але це тільки початок. Чим більше кубометрів роздільного сміття ми будемо вивозити, то тим більше зароблятиме ЖЕК». – каже Володимир Тичина.

За словами депутата, зараз влада вимагає у нього прибрати контейнери з дворів Житомира. Щоб визначити перевізника, який буде вивозити роздільне сміття, потрібно провести конкурс та узгодити проект з антимонопольним комітетом.

«Раніше мені дали дозвіл вивозити пляшки у 6 та 14 ЖЕКу. Поки люди привикали, ефекту не було. Зараз, коли жителі почали сортувати сміття, мене просять придбати контейнери. Але до конкурсу я цього робити не буду», – наголосив міський депутат.

Начальник житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Півоварова каже, що всі контейнери по збору пластику встановлені не законно.

«Через тиждень буде продовжено конкурс на якому визначаться перевізники, які вивозитимуть пластик. Рішення сесії було виділено гроші на встановлено таких контейнерів по всьому місту», – запевняють у міській раді.

Джерело: 1.zt.ua