Для керівників Житомирської області вже немає значення, якою мовою ми говоримо. Вітання

Голова Житомирської державної адміністрації Сергій Рижук та Голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський привітали земляків з Днем Незалежності України.

Дорогі жителі області!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці незалежності України.

24 серпня навіки увійшло в історію нашої держави. Золотою сторінкою започатковано нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріплено його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Сьогодні завдання усіх громадян України – зробити все, щоб наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум умінь, праці та зусиль для наближення пори розквіту України.

Не має значення, якою мовою ми говоримо: Україна – наше спільне майбутнє, і тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Щиро зичимо землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення, добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Хай святиться вічно ім’я твоє, Україно!

____________________________________________________________________________

Без жодних нагнітань напруги у суспільстві, поважаючи мови інших народів, хочеться зауважити, що якою мовою ми, українці, говоримо, все ж має значення. І має значення те, як забезпечує захист і розвиток української мови держава. І наскільки важливою є українська мова для чиновників. Мова – душа народу. Це не пусті слова.