Громади сіл малої Батьківщини Миколи Оніщука підтримали його висування кандидатом в народні депутати

Громади сіл малої Батьківщини Миколи Оніщука підтримали його висування кандидатом в народні депутати.

Минулого тижня наш відомий земляк Микола Оніщук відвідав рідну Брусилівщину. На зустрічах із громадами сіл Соболівки, Долинівки та Водотий відбулася визначальна подія – вони підтримали висування Миколи Оніщука кандидатом у народні депутати на виборах до Верховної Ради України, що відбудуться наприкінці жовтня цього року.

Мешканці сіл в ході спілкування висловили Миколі Васильовичу свою довіру та вдячність за ті добрі справи, якими він вже встиг запам’ятатися. Зокрема, вони відмічали здобутки свого земляка в сільському господарстві, адже за досить короткий термін Миколі Оніщуку вдалося відродити два сільськогосподарських підприємства на Брусилівщині, надані робочі місця, покращену інфраструктуру сіл та підтримку шкіл і творчих колективів.

Ці справи стали визначальними у їхньому рішенні висловити підтримку Миколі Васильовичу, адже більшість сьогоднішніх кандидатів роздають лише пусті обіцянки

Микола Оніщук, дякуючи селянам за довіру, поділився своїми думками щодо перших кроків у разі обрання народним депутатом. Зокрема він планує забезпечити чистою питною водою та збудувати у кожному селі коштом держбюджету артезіанські свердловини для загального користування, заборонити закриття в селах ФАПів, шкіл та дитячих садків, збільшити орендну плату за земельний пай з 3% до 5%, встановити мінімальну закупівельну ціну на молоко не нижче 2,5 грн. за літр.

Микола Васильович на законодавчому рівні пообіцяв скасувати рішення про підвищення пенсійного віку для жінок, підняти мінімальну пенсію до 2000 грн вже з січня наступного року, заморозити ціни на електроенергію щонайменше на рік та добиватися збільшення обсягів державної допомоги для будівництва житла молодим сім’ям.

У присутності громад трьох сіл своєї малої Батьківщини Микола Оніщук присягнув захищати українську мову, як єдину державну, та відстоювати європейський вибір України.