Литвин продав мову своїх батьків, – Тягнибок

“Своїм підписом під “мовним” законом українофобів Калєснічєнка-Ківалова спікер Литвин легітимізував режим окупації в Україні.

Таку заяву розповсюджує ВО “Свобода”.

– Він (Литвин) освятив бандитські методи ухвалення рішень у стінах парламенту. Уже не працює ні Конституція, ні регламент, не потрібно дотримуватися будь-яких законів чи формальностей. Литвин підтвердив, що кагебісти, як і комуністи, колишніми не бувають, ? заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, коментуючи те, що голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон “Про засади державної мовної політики”, який фактично ставить російську мову вище державної української.

Тягнибок вірить що ілюзії частини громадян про чесних людей у чинній владі розвіялися остаточно. Литвин за пайок-округ продав своїх батьків, дідівську мову і майбутнє тих своїх земляків, яким так щедро засіває гречкою на окрузі. Тому без люстрації, без докорінного очищення влади жодних позитивних змін у крані не буде.

Зухвала бандитська поведінка влади та її зеківські методи знищення всього українського свідчать, що восени в Україні будуть не вибори, а війна за Україну, за збереження національної гідності, традицій, зрештою української ідентичності.

– Свавіллю окупантів потрібно протиставити згуртовану волю нації. Нейтральних у цій війні не буде, – налаштовує на рішучість українців Тягнибок.

“Перемога опозиції на виборах дасть змогу скасувати як цей закон, так і всі антинародні рішення режиму Януковича”, – вважають у “Свободі”.