Молоді житомиряни можуть отримати 10 тисяч на реалізацію власного проекту

До 10 тисяч гривень для втілення у життя свого проекту можуть отримати молоді житомиряни – представники громадських організацій.

Міський голова Володимир Дебой запропонував із наступного року взяти участь у конкурсі на отримання гранту молодим житомирянам не залежно від того є вони представниками громадських організацій чи ні.

Кошторис реалізації проекту повинен становити не більше 10 тис.грн. Грант може бути поділений між кількома учасниками, якщо загальна сума кошторисів їх проектів не перевищує визначеної в гранті.

Для одержання гранту претендент не пізніше 20 серпня кожного року подає до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради заяву, до якої додаються такі документи:

опис проекту;

кошторис витрат, пов’язаних з реалізацією проекту;

характеристика на претендента на здобуття гранту від громадської організації;

на менше двох рекомендаційних листів спеціалістів, фахівців галузі, в якій реалізується проект.

Опис проекту має містити інформацію про його актуальність, мету, етапи реалізації, необхідні ресурси, виконавців і партнерів, очікувані результати, прогноз щодо подальшої реалізації проекту.

У кошторисі витрат зазначається загальна сума та перелік видатків, пов’язаних із реалізацією проекту.

Розгляд та експертизу заявок, конкурсний відбір і висунення претендентів на отримання гранту здійснює експертна рада, яка утворюється при виконавчому комітеті міської ради.

Питання про призначення грантів розглядається один раз на рік до 1 вересня. Звіт про реалізацію проекту подається до Управління не пізніше 10 грудня поточного року.

Управління по зв’язках з громадськістю