В Житомирі “народні месники” агітували не голосувати за Рижука. Фото

Цими вихідними у Житомирі, в рамках кампанії “Помста за розкол країни” активісти ГО «Відсіч» поширювали інформаційні листівки із закликом не голосувати на парламентських виборах за чинного голову облдержадміністрації Сергія Рижука, який балотується в одномандатному мажоритарному округу №62.

Місцеві активісти кампанії поширювали у Житомирі листівки в яких висвітлили “досягнення” Сергія Рижука за час його керівництва областю.

Зокрема, житомирянам нагадали, що Сергій Рижук вже не перший рік перебуває в політиці і ще в 2005 році, під час роботи на посту міністра агрополітики, проти нього порушували кримінальну справу. Ще тоді, на посаді губернатора, Сергій Рижук був причетний до земельного дерибану (будівництво супермаркету «Епіцентр») та розкрадання бюджетних коштів (купівля установок знезараження води).

Активісти ГО «Відсіч» звинувачують Сергія Рижука, в тому, що він використовує державні кошти для оплати власної передвиборчої реклами в комунальних газетах – обласна адміністрація вже виділила на це 716 тис. грн.

«Цей кандидат, так само як і його партія, несуть відповідальність за економічні провали в країні та невиконання передвиборчих обіцянок, і в першу чергу – обіцянки про покращення життя українців. Тому, йдучи на вибори, мешканцям Житомира не варто голосувати ані за Сергія Рижука, ані за Партію регіонів», – сказав активіст ГО «Відсіч» Леонід Овчаренко.

Леонід Овчаренко зазначив, що метою кампанії “Помста за розкол країни” є відсторонення від влади тих, хто замість того, щоб вирішувати економічні та соціальні проблеми, намагається розколоти країну. А також зіштовхнути лобами простих людей, які, незалежно від мови спілкування, однаково страждають від влаштованого їм нинішньою владою “покращення життя вже сьогодні”.

Нагадаємо, що акція “Помста за розкол країни” вже неодноразово проходила на Житомирщині, як в окрузі спікера Верховної Ради Володимира Литвина в Новограді – Волинському, так і в окрузі № 67 із центром в Чуднові, де мав намір балотуватися народний депутат – “тушка” Олег Черпіцький. Слід зазначити, що Олег Черпіцький вже відмовився від наміру висуватися в народні депутати.