Вибори-2012: У Житомирі може “вистрілити” кандидат, у результатах діяльності якого ще не встигли розчаруватися

Центральна виборча комісія України зареєструвала Івана Камінського кандидатом у народні депутати по 62-му одномандатному мажоритарному виборчому округу (Житомир).

Нагадаємо, коростенський лікар у Житомирі планує виграти вибори, опираючись виключно на власну харизму і професійні якості. Грошей, як таких у лікаря немає, про що й засвідчили порівняльні дані декларації бажаючих йти по Житомиру – у Камінського найменше задекларованих статків з усіх кандидатів-мажоритарників. Отож, можна припустити що роздачі “пряників” виборець від нього не дочекається.

Начальник відділу охорони здоров’я, Коростенської районної державної адміністрації очевидно розраховує на електоральну підтримку житомирських колег-лікарів. Тут він може перейти дорогу кандидатові від провладної Партії Регіонів, голові облдержадміністрації Сергієві Рижуку. Перед початком виборчої кампанії на обласному з’їзді ПР у Житомирі було наголошено що влада дуже розраховує на підтримку пенсіонерів, соціальних категорій населення, працівників бюджетної сфери, серед якої – чи не найбільше лікарів.

Також Камінський, як заступник голови обласної організації “Молодь-ініціатор реформ” може відтягнути частину молодого виборця. Але тут все залежатиме від того, наскільки ефективно організація, яку він представляє, зможе активізувати молодіжний електорат.

На фоні загального розчарування переважної більшості населення у результатах діяльності постатей, які йдуть по Житомиру (як від влади, так і від опозиції), ймовірність “вистрілу” кандидата-земляка з чистою біографією та переконливою програмою дій (якщо така буде) можна вважати доволі високою.