Кандидат у депутати по Житомиру Коцюбко викликає опонентів на дебати, а ті не поспішають

Політичні опоненти Олександра Коцюбка – кандидати в депутати Верховної Ради від Житомира ухиляються від дебатів з ним у прямому телеефірі.

Про це заявляє сам кандидат.

– Житомиряни повинні знати, що у мене було бажання поспілкуватися з Сергієм Рижуком та Геннадієм Зубко і як з опонентами, і як виборець з кандидатами. Тому я направив лист дирекції Житомирського обласного телебачення з проханням про організацію теледебатів. Але отримав відповідь, що опоненти відмовилися, – розповів Олександр Коцюбко.

Теледебати у прямому ефірі, за словами Олександра Петровича, дають можливість реально побачити людину, кандидата, його програму, його думки і погляд на Житомир та його проблеми. “Але цих кандидатів влаштовують «вилізані» відеоролики з виступами. Це спроба прослизнути до Верховної Ради без особливих зусиль і громадського обговорення, – стверджує Коцюбко.

“Чому я не наполягав на зустрічі з рештою кандидатів по 62 округу? Тому що вони всі, по великому рахунку, приїжджі, не корінні житомиряни, та проблемами міста не володіють, і після виборів, швидше за все, виїдуть до себе додому”

Олександр Коцюбко

На думку голови ЖОФФ Коцюбка БЮТівця Миколу Савенка схоже за усе «затер» опонент з Фронту Змін Геннадій Зубко.

– Я, як житомирянин, як виборець, як самовисуванець пішов не від партії, а від міста Житомира. Я дам можливість людям поспілкуватися з цими кандидатами в прямому ефірі і задавати питання і їм і мені, щоб ми реально змогли зрозуміти, хто є хто. Тому я раджу кандидатам не ховатися, а йти на контакт, сідати за круглий стіл для того щоб люди змогли визначитися, – каже кандидат у депутати О. Коцюбко.

Прес-служба кандидата в депутати Верховної Ради України Коцюбка А. П.